Napisz do nas:

biuro@glassfix.com.pl

Zadzwoń do nas:

+48 535 507 517

Popraw wygląd swoich reflektorów!

Przez ostatnie dekady bardzo popularne stało się używanie materiałów plastikowych do produkcji reflektorów samochodowych.

Najczęściej są one wykonane z poliwęglanów (PC). Przez długi okres czasu efekty szkodliwego promieniowania UV, czynników pogodowych i wpływ nawierzchni jezdni powodują degradację zarówno wyglądu, jak i funkcjonalności reflektorów wykonanych z tworzyw sztucznych.

Czynniki te mogą wywołać zdecydowany spadek wartości estetycznej reflektorów i znacznie zmniejszyć ich przezierność, przez co nie spełniają one prawidłowo swojej funkcji.

Regeneracja reflektorów polega na...

Naprawa polega na delikatnym zeszlifowaniu powierzchni o grubości odpowiadającej głębokości zarysowań lub głębokości alternatywnych uszkodzeń, wypolerowaniu zmatowionej powierzchni a następnie jej zabezpieczeniu przed promieniowaniem UV. Dzięki zastosowaniu naszego innowacyjnego systemu do renowacji reflektorów, będą Państwo w stanie przywrócić fabryczny blask zmatowiałym, porysowanym i pożółkłym reflektorom.

Zestaw do renowacji reflektorów zawiera specjalną pastę polerską, zestaw papierów i materiałów ściernych ,gąbkę ,tarcze na rzep z trzpieniem do mocowania, urządzenie polerskie, środek konserwujący do ochrony spolerowanych reflektorów.

Korzyści jakie daje nam regeneracja reflektorów:

  1. Duża szybkość regeneracji: 2 reflektory w 30 minut.
  2. Znakomite rezultaty, reflektory jak nowe.
  3. Poprawa bezpieczeństwa jazdy, poprawa transmisji strumienia świetlnego.
  4. Wzrost wartości pojazdu.
  5. Wysoka trwałość regenerowanego reflektora.

Porównywane samochody (0) ×

Porównaj