Napisz do nas:

biuro@glassfix.com.pl

Zadzwoń do nas:

+48 535 507 517

Topowy produkt, najlepsze materiały i precyzyjne wykonanie

Zastosowanie wysokiej jakości metali, połączonych z precyzyjną technologią wykonania, dały niewątpliwie produkt wysoce profesjonalny i najlepszy na rynku.

Elementy systemu Glass Fix zostały wykonane z najlepszych materiałów, wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz aluminium, dzięki czemu charakteryzują się bardzo długą trwałością oraz wytrzymałością na uszkodzenia.

Opis zestawu:

 • mostek naprawczy i iniektor to połączenie wysokiej jakości stali nierdzewnej i aluminium, objęte dożywotnią gwarancją producenta,
 • wiertarka elektryczna oraz lampa UV, to produkty profesjonalne, czołowych światowych producentów, zasilane napięciem 12 volt z gniazda umieszczonego w korpusie systemu Glass Fix Machine, lub specjalnego adaptera dołączonego do zestawu. Możliwe jest też dostarczenie wiertarki i lampy uv zasilanych napięciem 230 volt,
 • wysokiej jakości żywice naprawcze cechują się silnym wiązaniem, dzięki czemu spoina jest wyjątkowo wytrzymała,
 • całość umieszczona w solidnej walizce pozwala na łatwe przenoszenie sprzętu i zapewnia wygodę podczas naprawy,
 • możliwość wykonywania napraw na pionowych szybach samochodów ciężarowych i dostawczych.

Technologia suchej próżni w procesie naprawy systemem Glass Fix

Wykorzystanie ,,suchej próżni’’ w systemach naprawczych szyb samochodowych firmy Glass Fix.

Najpierw powietrze jest wysysane z uszkodzonego miejsca i z wszystkich mikropęknięć w szybie. Następnie zamykamy zawór, który zatrzymuje nam próżnię w dolnej części iniektora i wprowadzamy do iniektora żywicę. Po otwarciu zaworu żywica ta jest wciągana w wszystkie szczeliny mikropęknięć oraz dodatkowo jest ona jeszcze wtłaczana pod ciśnieniem.

Zestawy do naprawy szyb samochodowych firmy Glass Fix wykorzystują w procesie naprawy tzw. suchą próżnię. Dzięki zastosowaniu specjalnego iniektora naprawczego z specjalnym bocznym wlewem żywicy, naprawa uszkodzonego miejsca na szybie jest szybsza i praktycznie w 100 % zakończona sukcesem.

Efekt naprawy jest dużo mniej widoczny niż w przypadku zastosowania innych systemów do napraw szyb. System Glass Fix jest zgłoszony do urzędu patentowego jako wzór chroniony wzorem użytkowym. Solidne wykonanie i zastosowanie wysokiej jakości stali nierdzewnej w produkcji iniektora Glass Fix, zapewnia jego długoletnią i bezawaryjną pracę.

Innowacyjne rozwiązanie

Diodowy emiter światła UV połączony z mostkiem naprawczym daje najlepsze efekty punktowych napraw szyb. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich diód uv, emiter daje nam skoncentrowany strumień promieniowania ultrafioletowego. Duża ilość diód uv i ich promieniste rozmieszczenie daje silny strumień światła, który doskonale utwardza żywicę naprawczą w cyklu nadciśnienia. Połączenie emitera uv z mostkiem naprawczym, znacznie przyspiesza i poprawia jakość wykonywanych napraw. Utwardzanie żywicy w czasie nadciśnienia, całkowicie eliminuje zasysanie powietrza po zdjęciu iniektora.

Zastosowanie diodowego emitera promieniowania UV gwarantuje:

 • szybszy czas naprawy,
 • większą wytrzymałość spoiny,
 • lepszą jakość naprawy,
 • skoncentrowany, promienisty strumień światła uv,
 • utwardzanie żywicy w cyklu nadciśnienia,
 • brak zasysania powietrza po zdemontowaniu iniektora.

Diodowy emiter światła UV kompatybilny jest z mostkiem i iniektorem naprawczym Glass Fix.

Nasza misja

Misją naszej firmy jest dostarczanie na rynek najlepszych narzędzi i rozwiązań, które w znaczący sposób ułatwią i przyspieszą tzw. procesy napraw smart repair.

Porównywane samochody (0) ×

Porównaj