Napisz do nas:

biuro@glassfix.com.pl

Zadzwoń do nas:

+48 535 507 517

Profesjonalny, maszynowy system do naprawy uszkodzonych czołowych szyb samochodowych

System Glass Fix Machine posiada wysokiej jakości elektryczną pompę ciśnieniowo-próżniową, która pozwala na wytworzenie próżni, która całkowicie eliminuje powietrze znajdujące się w uszkodzonym punkcie szyby, a następnie wypełnienie pod ciśnieniem żywicą naprawczą spękań w szybie.

System ten wykorzystuje tzw. suchą próżnię, dzięki której przed wprowadzeniem żywicy, powietrze jest wysysane ze spękań szyby a dopiero później następuje wtłoczenie żywicy naprawczej.

Zastosowanie w mostku naprawczym wysokiej jakości emitera światła UV, pozwala na utwardzanie wprowadzanej żywicy w cyklu nadciśnienia. Połączenie emitera UV z mostkiem naprawczym znacznie przyspiesza i poprawia jakość wykonywanych napraw.

Utwardzanie żywicy w cyklu nadciśnienia, całkowicie eliminuje zasysanie powietrza po zdjęciu iniektora. Urządzenie to wyposażone jest w własny akumulator, posiada 2 gniazda dla podłączenia wiertarki i lampy UV.

Dowiedz się więcej...

System Glass Fix Machine niewątpliwie jest najlepszym systemem do naprawy szyb. Biorąc pod uwagę jego stosunkowo niską cenę w porównaniu do konkurencyjnych systemów, zdecydowanie będzie to najlepszy wybór.

Specjalizacja

Wieloletnie doświadczenie i współpraca z najlepszymi fachowcami w branży pozwalają nam zaoferować Państwu najlepsze produkty i rozwiązania.

Porównywane samochody (0) ×

Porównaj