Napisz do nas:

biuro@glassfix.com.pl

Zadzwoń do nas:

+48 535 507 517

Chcesz rozwinąć swoją firmę?

Posiadasz warsztat lub profesjonalny serwis samochodowy? Zastanawiasz się w jaki sposób możesz osiągnąć dodatkowe zyski i pozyskać nowych klientów? Chciałbyś zdobyć nowe umiejętności i rozwinąć własny biznes?

Jesteś właścicielem autoryzowanej stacji obsługi lub stacji kontroli pojazdów? Prowadzisz inną działalność i interesują Cię usługi Smart Repair? Może zamierzasz otworzyć własną działalność?

W ramach oferty handlowej i na zasadzie umowy partnerskiej, pragniemy zaoferować Państwu nasze systemy do napraw Smart Repair.

Zapewniamy Państwu wszelką pomoc techniczną, teoretyczną jak i marketingową we wdrożeniu w Państwa serwisach usług smart repair.

Dysponujemy dostępem do najnowocześniejszej technologii, profesjonalnych szkoleń i oferujemy pełne wsparcie!

Nasze systemy Smart Repair Fix stanowią doskonałą odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie klientów, poszerzenie oferty usług oraz przyczyniają się do poprawy zyskowności i rentowności firm i serwisów samochodowych.

W przygotowanej dla Państwa ofercie proponujemy sprzedaż kompletnych systemów do napraw Smart Repair wraz z przeszkoleniem Państwa pracowników. Systemy stanowią pełne, kompleksowe rozwiązanie i dostarczane są wraz z narzędziami, produktami, instrukcjami „krok po kroku”, szkoleniami dla techników oraz materiałami eksploatacyjnymi.

Wszystkie produkty i usługi naszej Firmy są produkowane z nadrzędnym celem dostarczenia na rynek towarów o najwyższej jakości.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą dotyczącą zakupu systemów Smart Repair prosimy o kontakt

Istnieje możliwość pomocy przez naszą firmę osobom i firmom, które starają się o dotację z unii europejskiej lub urzędu pracy.

Porównywane samochody (0) ×

Porównaj